• Vianoce v ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianoce v ŠKD.

ŠKD pri ZŠ s MŠ A. Sládkoviča v Hrochoti ďakuje sponzorom za finančnú a materiálnu pomoc pri realizácii školských podujatí v kalendárnom roku 2022.

• BIELA PASTELKA - vyhodnotenie

• A je tu KONIEC! Na Bielu pastelku sme tento rok vyzbierali a zaslali 116,03 eur. Našim školským pastelkáčom a všetkým darcom ĎAKUJEME za pomoc ľuďom, ktorí nemajú to šťastie, vidieť svet očami. Všetkým prajeme ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE.

• OK družstiev v streľbe zo vzduchovky

• Dňa 14.12.2022 sa naši strelci zúčastnili okresného kola v streľbe zo vzduchovky v obci Brusno. Družstvo starších žiakov tvorili: Daniela Nôžková, Lívia Selecká a Ján Selecký, žiaci 9.ročníka. Ako jednotlivec za mladších žiakov za našu školu súťažil Tomáš Majer zo 7.ročníka. Výsledky pretekov nás veľmi potešili. Získali sme spolu 5 ocenení. 1.miesto družstvo žiakov, 1.miesto Lívia Selecká jednotlivci- staršie žiačky, 1.miesto Ján Selecký jednotlivci - starší žiaci, 3.miesto Daniela Nôžková jednotlivci - staršie žiačky a 3.miesto Tomáš Majer jednotlivci - mladší žiaci. Gratulujeme a držíme palce v krajskom kole súťaže!

• Biela pastelka

• Biela pastelka je vo finále!!! ZAJTRA a ešte budúci týždeň v PONDELOK máme naposledy možnosť prispieť do našej školskej zbernej pokladničky a pomôcť tak slabozrakým a nevidiacim ľuďom na Slovensku. Už teraz sa tešíme, či prekonáme náš minuloročný finančný príspevok, zaslaný na Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska, v hodnote 108 eur. Všetkým darcom ĎAKUJEME a o vyzberanej sume Vás budeme čoskoro informovať.

• Zimné tvorivé dielne

• Posledný novembrový týždeň to ZRAZU v školskom klube poriadne stíchlo. Nošteky našich mladších žiakov boli zaborené v klbkách tej najmäkšej vlny na svete, aby vytvorili niečo pekné pre seba a svojich blízkych - čelenky, šály, podsedáky,...A deťom to naozaj išlo od ruky, kúsky pleteniny veľmi rýcho narastali. Ďakujeme nášmu sponzorovi za tento originálny dar, ako stvorený pre dlhé zimné večery :)